Sponsors

Saestum / GSN CUP

Girls Soccer Nederland organiseert, tezamen met vv Seastum, op zaterdag 29 juni 2019 een sterk bezet regio overtijgend en internationaal meisjes toernooi ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. 

Organisatie:

Girls Soccer Nederland:      Veysel Kaya               Tel: 06-80051056
SV Saestum:                          Lucas van der Snel   Tel: 06-

Locatie:

SV Saestum
Noordweg-Noord 150
Postbus 414 
3700 AK Zeist

Leeftijdscategorie: 15 t/m 18 jaar:

Deelnemers

Poule A                                                    Poule B

1. SV Seastum                                        1. TOP Sportsworld Academy    
2. FC Eindhoven                                     2. SC Woezik                                 
3. Haarlem Voetbal Academie             3. OJC Rosmalen
4. Buitenveldert I                                   4. Buitenveldert II                           

Programma:

Aanmelden 09:00 - 09:15 uur

Voorronden:

TIJDSTIP VELD 1 (KUNSTGRAS)
10:00 - 10:20 Sportsworld Academy  - SC Woezik 
10:25 - 10:45 SV Saestum  - FC Eindhoven
10:50 - 11:10 Buitenveldert I  - Sportsworld Academy 
11:15 - 11:35 Buitenveldert II  - SV Saestum 
11:40 - 12:00 Sportsworld Academy  - OJC Rosmalen
12:05 - 12:25 SV Saestum  - Haarlem Voetbal Academie
TIJDSTIP VELD 2 (KUNSTGRAS)
10:00 - 10:20 OJC Rosmalen - Buitenveldert I 
10:25 - 10:45 Haarlem Voetbal Academie - Buitenveldert II 
10:50 - 11:10 SC Woezik  - OJC Rosmalen
11:15 - 11:35 FC Eindhoven - Haarlem Voetbal Academie
11:40 - 12:00 Buitenveldert I  - SC Woezik 
12:05 - 12:25 Buitenveldert II  - FC Eindhoven

12:25 - 12:55 Pauze: Inclusief aangebonden lunch door de organisatie.

Finales:

Halve finales: plaatsen 5 t/m 8
13:00 - 13:30 Nr. 3 Poule A - Nr. 4 Poule B VELD 1 (A)
13:00 - 13:30 Nr. 3 Poule B - Nr. 4 Poule A VELD 2 (B)
Halve finales: plaatsen 1 t/m 4
13:35 - 14:05 Nr. 1 Poule A - Nr. 2 Poule B VELD 1 (C
13:35 - 14:05 Nr. 1 Poule B - Nr. 2 Poule A VELD 2 (D)
Finale: 5e en 6e plaats
14:10 - 14:40 Winnaar A - Winnaar B VELD 1
Finale: 7e en 8e plaats
14:10 - 14:40 Verliezer A - Verliezer B VELD 2
Finale: 1e en 2e plaats
14:45 - 15:15 Winnaar C - Winnaar D VELD 1
Finale: 3e en 4e plaats
14:45 - 15:15 Verliezer C - Verliezer D VELD 2
15:30 - 15:45 Prijsuitreiking

16:00 Afsluiting

Deelname:
Op uitnodiging, voor vragen kunt u mailen naar veysel@girlssocceracademy.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!